Automatyka

Zabezpiecz Twój dom za pomocą rolet z napędami Somfy

Nie trzeba nikogo przekonywać o zaletach posiadania rolet w naszych oknach - dają przede wszystkim maximum prywatności oraz poczucie bezpieczeństwa. Warto również dołączyć do tego ogromny komfort, jaki daje automatyzacja rolet - w szczególności w systemie Home Motion. Dzięki zastosowaniu automatyki rolety mogą być sterowane bezprzewodowo za pomocą pilota, lub być częścią zintegrowanego systemu zarządzania osłonami Home Motion.
Somfy oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki do osłon:
napędy do osłon
sterowniki przewodowe i bezprzewodowe
czujniki nasłonecznienia
piloty
zintegrowany system Somfy Home Motion

Przykłady zastosowań
Zamykasz wszystko jednym kliknięciem na pilocie.
Zamiast sprawdzać wszystkie okna, użyj pilota. Wszystkie rolety w Twoim domu zamkną się jednocześnie oszczędzając Twój czas. Nie musisz dłużej pamiętać o zamknięciu rolet, nawet jeśli wychodzisz z domu tylko na kilka minut. Poczujesz się o wiele bezpieczniej!
Ochrona instalacji
Przeszkoda? Po jej wykryciu napęd zatrzyma się automatycznie w momencie zamykania rolety. Zapewnione w ten sposób płynne działanie znacząco wydłuży żywotność rolet.
Symulacja obecności w domu
W przypadku przedłużonej nieobecności, możesz zaprogramować rolety tak, aby stwarzały wrażenie, że ktoś jest cały czas w domu. Możesz nawet zaprogramować różne ustawienia dla poszczególnych dni.
Oszczędność energii
W sezonie zimowym, w porze nocnej, rolety zamykają się automatycznie i pomagają uzyskać lepszą izolację okna. Możesz na tym zaoszczędzić nawet 10% na rachunkach za ogrzewanie. W sezonie letnim, rolety opuszczają się po słonecznej stronie domu, aby utrzymać chłód wewnątrz i ochronić Twoje meble przed promieniowaniem słonecznym.

Copyright © 2013r. ROLPROF || Wykonanie: Actusdesign.pl