ROLETY ZEWNĘTRZNE WARSZAWA

Rolety zewnętrzne stanowią nie tylko ozdobę fasady domu, ale przede wszystkim są praktyczne. Chronią przed nagrzaniem i skutecznie odbijają promienie słoneczne, ale stanowią również barierę ochronną przed włamaniem. Cieszą się dużą popularnością ze względu na łatwy montaż bez względu na budownictwo – stare czy nowe. Rolety zewnętrzne swoje właściwości zawdziędzają piance poliuretanowej, która wypełnia profil roletowy i tym samy wzmacnia jego stabilność. Co więcej, zewnętrzna roleta skutecznie minimalizuje hałasy dochodzące z ulicy. Modele antywłamaniowe, które również oferuje Państwu nasza firma, swoją budową i zasadami działania nie różnią się aż tak bardzo od typowych rolet zewnętrznych. Podczas ich produkcji należy jednak użyć o wiele mocniejszych elementów, gwarantujących skuteczną ochronę przed włamaniem. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli udostępnić atrakcyjny cennik naszych usług. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dojedziemy również na teren Warszawy; m.in. na dzielnicę Ursus i Bemowo.

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE WYKONANE Z PROFILI PE41

PE41 jest profilem ekstrudowanym, zalecanym do stosowania w tych obiektach, w których walory zabezpieczające brane są pod uwagę w pierwszej kolejności. Co ważne, PE41 cechuje się wysoką wytrzymałością, która wynika z jego budowy. Przy roletach wykonanych z PE41, zdecydowanie zaleca się montować napędy elektryczne lub przynajmniej półautomatyczne, aby korzystanie z nich było jeszcze wygodniejsze. Profile te pokryte są wysokogatunkowym lakierem poliestrowo-poliamidowym. Taka powłoka oznacza bardzo dobrą jakość i trwałość zabarwienia oraz odporność na ścieranie i szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych.

SYSTEM ROLET ADAPTACYJNYCH

System rolet adaptacyjnych dedykowany jest budynkom już istniejącym. Charakteryzuje się bardzo dobrą izolacją zarówno dźwiękową, dzięki czemu tłumi hałasy zewnętrzne, a także termiczną, odpowiadającą za redukcję kosztów ogrzewania. Jak to działa? System rolet adaptacyjnych redukuje koszty ogrzewania zimą, a latem znacznie zmniejsza stopień nagrzania pomieszczeń. Sterowanie odbywa się na dwa sposoby – ręcznie lub elektrycznie.

SKRZYNKI
PROFILE
KOLORYGALERIA

SYSTEM ROLET NADSTAWNYCH

System rolet nadstawnych montowany jest jedynie na etapie budowy samego obiektu, a także w tych budynkach, w których dokonywana jest modernizacja stolarki okiennej. Działanie tego systemu polega na zamontowaniu całej rolety, tj. skrzynki wraz z pancerzem oraz prowadnicami do ramy okiennej i wstawieniu jej bezpośrednio do otworu okiennego w murze.

SKRZYNKI

SYSTEM ROLET PODTYNKOWYCH

System rolet podtynkowych przeznaczony jest dla budynków nowo powstałych lub właśnie modernizowanych. Montaż polega na zamieszczeniu skrzynki w odpowiednio przygotowanej wnęce znajdującej się w nadprożu. Tym samym unika się ewentualnego zakłócenia ogólnej architektury budynku. Ważne, aby decyzję dotyczącą montażu systemu rolet podtynkowych podejmować o wiele wcześniej, najlepiej na etapie samego projektu budynku.

SKRZYNKI

Copyright © 2013r. ROLPROF || Wykonanie: Actusdesign.pl